MEEDIAKAJASTUS JA AVALIKUD ESINEMISED

[Kinnisvarajutud] Kuressaare ärihoone võludest ja valudest ning laenude refinantseerimisest

Avaldatud 12.02.2024

“Kinnisvarajutud” podcasti 175. osas on meil taas külas kinnisvaraettevõtjad Alex Talisainen ja Eliis Mets. Kuressaares ja Tallinnas tegutsevad Alex ja Eliis on võrreldes eelmise külaskäiguga võimsalt portfelli kasvatanud ning seepärast otsustasimegi nad taaskord külla kutsuda.

[Kuressaare Ametikool] Rahatarkuse jagamine üritusel

Avaldatud 08.02.2024

Käisime üritusel “Me ei ole kuivikud!” jagamas rahatarkust Kuressaare Ametikooli õpilastele ja õpetajale.

[Grant Thornton] Ootamatud olukorrad ettevõtluses, millele pole kiireid lahendusi

Avaldatud 05.02.2023

Elus võib tihti ette tulla ootamatusi, millele enne nende tekkimist ei ole osatud mõelda. Selliseid olukordi tuleb ette ka ettevõtluses. Artiklis käsitlen ühte sellistest olukordadest, millele paljud pole kindlasti mõelnud.

[Saarte Hääl] Noored investorid soetasid Kuressaares ärihoone

Avaldatud 31.10.2023

Kuressaare bussijaama juures asuv ärimaja vahetas omanikku. Tallinna tn 26 hoone uued omanikud on Eliis Mets ja Alex Talisainen, kes plaanivad toimivat ärimaja veel paremaks teha.

[Saarte Hääl] SAARLANE ⟩ Teistsuguse motivatsioonipaketiga Eliis Mets elab elu, mis kõigile ei sobi

Avaldatud 10.09.2023

Järjepidev töö ja ohverdused on märksõnad 26aastase ettevõtliku saare naise Eliis Metsa elust. Kõigesse, mida ta ette võtnud, on ta pannud oma südame ja see hakkab vaikselt ära tasuma – kui rahaline vabadus on sisuliselt käes, siis ajaline vabadus vajab veel kättesaamist.

[Õhtuleht] LISATULU AVAB UUSI VÕIMALUSI: kuidas palgatöö kõrvalt oma oskuste ja hobidega raha teenida?

Avaldatud 09.03.2023

Elukaaslased Eliis Mets ja Alex Talisainen oma pannud oma erialased oskused teenima lisatulu ettevõtluses. Sellele lisaks toovad tulu erinevad investeeringud.

Meedia foto

[Äripäev] Väikelinnas tegutsevad noored investorid ostsid aastaga kolm üürikorterit

Avaldatud 17.01.2023

Investorid Eliis Mets ja Alex Talisainen on aktiivse töö ja kõrge säästumääraga ehitanud endale viimase aastaga märkimisväärse portfelli, kust leiab nii Kuressaare ja Tallinna kinnisvara, Balti börsi aktsiaid, kui ka erinevaid laene ja võlakirju.

[Äripäev] Rahavoo usku noored investorid panustavad väikelinna kinnisvarale

Avaldatud 17.01.2023

Seekordses investor Toomase tunnis jagavad oma kogemusi investorid Eliis Mets ja Alex Talisainen, kes tegutsevad aktiivselt nii Kuressaare kui Tallinna kinnisvaramaastikul, aga ka aktsiaturgudel ning laenude maailmas, et ehitada endale portfell, millega jõuda finantsvabadusse ja teenida igakuist passiivset tulu. 

Meedia foto
Eliis ja Alex

[Äripäev] Väikeinvestorid jätsid Tallinna ja ehitavad kinnisvaraimpeeriumi väikelinnas

Avaldatud 08.12.2022

Kuressaare, Paide, Rapla, Pärnu ja Jõhvi – teie ees on valik kuumi sihtkohti, kuhu väikeinvestorid on läinud oma kinnisvaraimpeeriumit ehitama.

[Rahajutud] Mis on Teekond finantsvabaks?

Avaldatud 12.07.2022

Meie oleme Eliis (25) ja Alex (26), kes on ühiselt seadnud eesmärgiks saavutada Finantsvabadus. Selleks, et meid tundma õppida, räägime natuke endast ja meie tegemistest.