Kinnisvara

Vabad pinnad
Pikaajalised kodud
Lühiajaline majutus
Ärikinnisvara
Hind: hinnad algavad alates 65 €/öö kohta
Aadress: Tartu mnt 16, Tallinn
Toalisus: 3

Eksklusiivne linnakorter Tallinna südames! Tegemist on 3-toalise korteriga (62,90 m²), mida on võimalik AirBnB vahendusel lühiajaliselt üürida: https://airbnb.com/h/bestoftallinn

Hind: hinnad algavad al 4,5 €/m² kohta
Aadress: Tallinna tn 26, Kuressaare
Üüritavaid pindasid: 6

Kuressaare kesklinnas asuv ärimaja, milles on kokku üürimiseks 6 rendipinda (üüritav pind 408 m²). Rendipinnad sobivad nii toitlustus- kui ka muude teenuspakkujate äriruumideks.

Hind: kuni 909 EUR + km (5,5 €/m²)
Aadress: Tallinna tn 26, Kuressaare
Objekt: äripind

Üürile anda erinevate võimalustega äripind Kuressaare südamest ca 500 m kaugusel. Esimesel korrusel paiknev, eraldi sissepääsuga, 165,4 m² suurune äripind pakub suurepäraseid võimalusi erinevate äritegevuste jaoks. Kuulutus: https://kinnisvara24.ee/aripind-yyr-saaremaa-vald/240773034

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Tallinna tn 26, Kuressaare
Toalisus: 3

Unikaalne 93,1 m² 3-toaline korter asub Kuressaare Tallinna 26 maja teisel korrusel, mis on hiljuti läbinud tervikliku renoveerimise. Erakordne võimalus elada Kuressaare kesklinnas nii, et naabreid ei ole. Hoone teised ruumid on kasutusel äripindadena.

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Merikotka 7, Kuressaare
Toalisus: 2

Kuressaares, Merikotka tn 7 kortermajas väga heas seisukorras 2-toaline korter (43,1 m²), mis asub ühes eksklusiivsemas kortermajade piirkonnas otse vaatega golfiväljakule. Lisaväärtusena saab välja tuua kortermajas oleva lifti, mis teeb igapäevaelu mugavamaks.

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Tolli põik 2, Kuressaare
Toalisus: 2

Asudes vaid kiviviske kaugusel Kuressaare linnapargist, on meil koheselt üürile anda 2-toaline (44,80 m²) läbi kahe korruse kulgev värskelt renoveerimiskuuri läbinud loft stiilis korter!

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Uus tn 38, Kuressaare
Toalisus: 2

Kuressaare kesklinnas üürimiseks väga heas seisukorras 2-toaline korter (37,3 m²), mis asub asub miljööväärtuslikus Kuressaare vanalinna piirkonnas, kust on keskväljakuni vaid mõne minutiline jalutuskäik. 

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Smuuli tn 12, Kuressaare
Toalisus: 3

Kuressaare linnas üürimiseks, Smuuli 12 kortermajas väga heas seisukorras 3-toaline korter (66,3 m²), mis asub 3. korrusel. Korteri teeb eriliseks lisaks kahele magamistoale ja suurele elutoale eraldiseisev kontorituba.

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Priisle tee 30, Tallinn
Toalisus: 1

Tallinnas, Priisle tee 30 kortermajas väga heas seisukorras 1-toaline korter (33,2 m²) eraldi magamistoa nurgaga. Lisaks eraldiseisvale magamistoa nurgale teeb korteri eriliseks sisehoovi poolne 11 m² suurune sisustatud terrass, kus saab ideaalselt hommikukohvi nautida.

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Tallinna tn 26, Kuressaare
Suurus: 33,7 m2

Kuressaare kesklinna ärimajas üürimiseks anda 33,7 m² suurune üüripind. Ärimajas on tegutsemas nii toitlustus- kui ka muud teenuspakkujad (näiteks ilutehniku näol). Lisainfo saamiseks võta ühendust!

Staatus: TULEKUL, valmib oktoober 2024
Aadress: Volmre tn 20/2, Tallinn
Toalisus: 2

Tallinnas, Haabersti järve läheduses peatselt üürimiseks valmiv uusarenduse 2-toaline korter (49,7 m²). Korter on alles valmimas ja kui soovid seda enda üürikoduks, siis on võimalik sisekujunduse osas varakult kaasa rääkida. Anna oma soovist märku!

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Aia tn 70, Kuressaare
Objekt: garaaž

Kuressaares, Aia tn 70 asukohaga üürimiseks garaaž. Garaažis on olemas nii tööstusvool kui tavakasutuseks tugevvool. Garaaž on teisest poolest eraldatud.