Kinnisvara

Vabad pinnad
Pikaajalised kodud
Lühiajaline majutus
Ärikinnisvara
Staatus: ÜÜRILE ANDA, hind 270 EUR + km
Aadress: Tallinna tn 26, Kuressaare
Suurus: 33,7 m2

Kuressaare kesklinna ärimajas üürimiseks anda 33,7 m2 suurune üüripind. Ärimajas on tegutsemas nii toitlustus- kui ka muud teenuspakkujad (näiteks ilutehniku näol). Lisainfo saamiseks võta ühendust! NB! Pildid alles täiendamisel!

Hind: hinnad algavad alates 65 €/öö kohta
Aadress: Tartu mnt 16, Tallinn
Toalisus: 3

Eksklusiivne linnakorter Tallinna südames! Tegemist on 3-toalise korteriga (62,90 m2), mida on võimalik AirBnB vahendusel lühiajaliselt üürida: https://airbnb.com/h/bestoftallinn

Hind: hinnad algavad al 4,5 €/m2 kohta
Aadress: Tallinna tn 26, Kuressaare
Üüritavaid pindasid: 6

Kuressaare kesklinnas asuv ärimaja, milles on kokku üürimiseks 6 rendipinda (üüritav pind 408 m2). Rendipinnad sobivad nii toitlustus- kui ka muude teenuspakkujate äriruumideks.

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Merikotka 7, Kuressaare
Toalisus: 2

Kuressaares, Merikotka tn 7 kortermajas väga heas seisukorras 2-toaline korter (43,1 m2), mis asub ühes eksklusiivsemas kortermajade piirkonnas otse vaatega golfiväljakule. Lisaväärtusena saab välja tuua kortermajas oleva lifti, mis teeb igapäevaelu mugavamaks.

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Tolli põik 2, Kuressaare
Toalisus: 2

Asudes vaid kiviviske kaugusel Kuressaare linnapargist, on meil koheselt üürile anda 2-toaline (44,80 m2) läbi kahe korruse kulgev värskelt renoveerimiskuuri läbinud loft stiilis korter!

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Uus tn 38, Kuressaare
Toalisus: 2

Kuressaare kesklinnas üürimiseks väga heas seisukorras 2-toaline korter (37,3 m2), mis asub asub miljööväärtuslikus Kuressaare vanalinna piirkonnas, kust on keskväljakuni vaid mõne minutiline jalutuskäik. 

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Smuuli tn 12, Kuressaare
Toalisus: 3

Kuressaare linnas üürimiseks, Smuuli 12 kortermajas väga heas seisukorras 3-toaline korter (66,3 m2), mis asub 3. korrusel. Korteri teeb eriliseks lisaks kahele magamistoale ja suurele elutoale eraldiseisev kontorituba.

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Priisle tee 30, Tallinn
Toalisus: 1

Tallinnas, Priisle tee 30 kortermajas väga heas seisukorras 1-toaline korter (33,2 m2) eraldi magamistoa nurgaga. Lisaks eraldiseisvale magamistoa nurgale teeb korteri eriliseks sisehoovi poolne 11m² suurune sisustatud terrass, kus saab ideaalselt hommikukohvi nautida.

Staatus: TULEKUL, valmib oktoober 2024
Aadress: Volmre tn 20/2, Tallinn
Toalisus: 2

Tallinnas, Haabersti järve läheduses peatselt üürimiseks valmiv uusarenduse 2-toaline korter (49,7 m2). Korter on alles valmimas ja kui soovid seda enda üürikoduks, siis on võimalik sisekujunduse osas varakult kaasa rääkida. Anna oma soovist märku!

Staatus: ÜÜRITUD
Aadress: Aia tn 70, Kuressaare
Objekt: garaaž

Kuressaares, Aia tn 70 asukohaga üürimiseks garaaž. Garaažis on olemas nii tööstusvool kui tavakasutuseks tugevvool. Garaaž on teisest poolest eraldatud.