Kes me oleme?

Me oleme abikaasad, kes on otsustanud finantsvabaduse saavutamise teekonna ühiselt ette võtta. Alljärgnevalt tutvustame ennast lühidalt.

Mina olen Eliis Talisainen ja olen 27 aastane. Olen igapäevaselt õigusnõustajana töötav rahatarkuse edendaja ja investor. Lisaks põhitöökohale olen endale leidnud kire õpetamise näol. Õhtud ja nädalavahetused mööduvad kas Tallinna Majanduskoolis erialaseid loenguid läbi viies või andes konsultatsioone, mis aitavad noortel välismaale õppima asuda. Lisaks muule rakendan enda erialaseid teadmisi ka ettevõtetele juriidilise konsultatsiooni pakkumise näol. Minule üheks südamelähedaseks investeerimisharuks on kinnisvara.

Mina olen Alex Talisainen ja vanust on mul 28 aastat. Igapäevaselt töötan ehitussektoris, mille kõrvalt lõpetan oma magistriõpinguid. Minu üheks suurimaks kireks on sport ja sellega seob mind peamiselt rahvusvahelise 3×3 korvpallikohtuniku töö. Lisaks eelnimetatud tegevustele üritan jagada finantstarkust ja teadmisi kinnisvara korrashoiu valdkonnas, õpetades eriala aineid Tallinna Kopli Ametikoolis. Sarnaselt Eliisile on ka minu eelistatud investeerimisharuks kinnisvara, kuna oman teiste turuosaliste ees läbi oma erialaste teadmiste eelist.

Investeerimise kohta oleme mõlemad lugenud lõpmatul arvul kirjandust, kuid oma investeerimisteekonna alguseks peame 2020. aastat, kui sisenesime esmakordselt kinnisvaraturule ning hakkasime aktiivsemalt toimetama ka väärtpaberiturul. Üsna varakult oli selge, et finantsvabaduse saavutamine on ainus viis, kuidas enda potentsiaale ellu viia. Oleme sihikindlalt tegelenud oma portfelli kasvatamisega ning tänaseks päevaks on meie portfell viisakas kuuekohaline summa, mida järjest siin koos Teiega edasi kasvatame.

2022. aasta alguses avaldasime oma blogi, kus oleme otsustanud kõiki Teid enda teekonnale kaasa võtta. Blogis kajastame enda teekonda finantsvabaduseni tuues teieni igapäevased otsused ja harjumused, mis meid eesmärgini viivad!

Lisaks on võimalik meie tegemistel silma peal hoida ka Instagramis, kus jagame nõuandeid ja ka rohkem igapäeva elu. Meie juurde on võimalik end kirja panna isiklikku konsultatsiooni, kus saame Sind aidata teekonnal parema rahatarkuseni. Lisaks sellele on meid võimalik kutsuda esinema mõnele üritusele, mille formaadis saame täpsemalt kokku leppida võttes meiega ühendust [email protected].