Tallinna tn 26, Kuressaare ärihoone üldinfo

Kuressaare kesklinnas asuv ärimaja, milles on kokku üürimiseks 6 rendipinda (üüritav pind 408 m²). Rendipinnad sobivad nii toitlustus- kui ka muude teenuspakkujate äriruumideks.

Hind: hinnad algavad al 4,5 €/m² kohta

Üüritavaid pindasid: 6

Väga hea nähtavus ja tänavalt ligipääsetavus, tasuta parkimine oma hoovis, lisaks lähedal asuvas linna parklas. Hoone suletud netopind 523,7 m². Hoonesse on mitu sissepääsu (sissepääs on olemas Tallinna tänavalt kui ka sisehoovist).

Asukoht: Tallinna tn 26, Kuressaare, Saaremaa.

ÄRIMAJA INFO

Kogupind: 523,7 m², Kinnistu, kivimaja

Sanruum: dušš, saun, tsentraalne vesi

Küte ja ventilatsioon: elektriküte, õhksoojuspump

Lisainfo: parkimine tasuta, eraldi sissepääs, kinnine hoov, kivikatus

Ümbrus: teed heas seisukorras, asub keskuses

Hoonele on paigaldatud uus plekk-katus, uuendatud on välisviimistlust, paigaldatud õhk-soojuspumbad ja tehtud muid jooksvaid parendusi. 

AJALOOST

Selle kinnistu ajalugu ulatub tagasi 17. sajandi viimasesse veerandisse, kui selle omanikuks sai kaupmees J.Decker Narvast. Krunt oli paariskrunt moodustudes kõrtsi- ja elamuplatsist. Pärast mitmeid omanikuvahetusi ehitati krundile kõrtsihoone, mida hiljem kasutati ka muudeks äritegevusteks, nagu värvipood, õmblusmasinate müük ja loomanahkade kokkuost. Nõukogude ajal kohandati hoone korteriteks ning mõne aja jooksul tegutses siin isegi Kuressaare bussijaam. Alates 1990. aastate algusest on hoone läbinud mitmeid renoveerimisi ja muudatusi, muutudes ärihooneks, kus tegutsevad erinevad ettevõtted.

Mis teeb selle ärimaja eriliseks?

2020. aastal on ehitatud hoone teisele korrusele omanäoline saunaga 3-toaline üürikorter.