Tartu mnt 16, Tallinn info

Sissejuhatuseks: Lühiajalise majutusena üürimiseks eksklusiivne linnakorter Tallinna südames! Tegemist on 3-toalise korteriga (62,90 m²), mida on võimalik AirBnB vahendusel lühiajaliselt üürida: https://airbnb.com/h/bestoftallinn 

Maagilise kesklinna vaatega kolmetoaline korter, mille magamistoas asub unikaalne lugemisala Rävala puiestee vaatega. Samuti asub korteris eraldiseisev klaasseinaga eraldatud kontorituba, mida saab efektiivselt kasutada ka väikelaste toana. Korteris on ka portatiivne jahutusseade, mis tagab külalistele mõnusa olemise ka kõige kuumematel suvepäevadel. Korterist leiab ka kõik muud vajalikud olmetarbed, et peatumine meie korteris oleks meeldejääv. Kohtumiseni!

Hind: hinnad algavad alates 65 €/öö kohta

Asukoht: Tartu mnt 16, Tallinn, Harjumaa.

Lähedal on kõik eluks vajalik:

Majutuskoht asub logistiliselt suurepärases asukohas. Maja taga asub trammipeatus “Paberi”, kust saab mugavalt liikuda lennu-, bussi- ja rongijaama kui ka sadamasse. Autoga külastajatel on võimalik parkida kesklinna tsoonis. Üle tee asub kaubanduskeskus Stockmann. Spordi-/jõusaal MyFitness Rävala asub vaid 400m kaugusel.

Korteri põhiandmed:

SISUSTUS

Korteris on kõik igapäevaeluks vajalik. Hea valgustuse tubades tagavad laes olevad LED valgustid. Korteris on eluruumides põrandakatteks parkett ja vannitoas ning esikus plaat.

Korterisse sisenedes on avar esik. Liikudes edasi avatud köögiga elutuppa on võimalik sealt leida lahtikäiv nurgadiivan (suurem kahe inimese voodi) koos diivanilauaga. Lisaks on elutoas televiisor koos kappidega. 

Köögist on võimalik leida palju köögipinda ja hoiustamiseks on suured kapid. Köögist leiab söögilaua koos nelja tooliga. Köögitehnika hulka kuulub: külmkapp koos sügavkülmikuga, induktsioonpliit, ahi, õhupuhasti, nõudepesumasin ja jahutusseade. 

Vannituppa on paigaldatud mugav mööbel asjade hoiustamiseks. Korteris on mugavalt võimalik pesu pesta.

Liikudes edasi magamistuppa on võimalik sealt leida suur kahe inimese voodi. Mugavaks asjade hoiustamiseks on olemas ka kapid. Magamistoa teeb eriliseks lugemisala!

Lisaks on korteris olemas eraldi kontorituba, mida on võimalik kasutada näiteks ka lastetoana. AirBnB vahendusel korteri üürides on olemas kogu vajalik ka lastega majutuseks (sh söögitool, vann, lastevoodi jpm).