Alex 28

Sel aastal oli plaanis jätkata minu arvates nii vahvat traditsiooni, kus sünnipäeva paiku vaatame oma eelnevale aastale otsa ja paneme paika tulevikuplaanid. Eelnevalt olen seda teinud lühikokkuvõttena… ehk ka sel aastal palusin Alexil teha LÜHIKESE kokkuvõtte toimunust 🙂

Meie Alex aga sattus hoogu ja nägi oluliselt rohkem vaeva, kui ma oleksin temalt oodanud. Mõtlesin siis tükk aega, et kas ma nüüd jagan need kaheks või veel parem mõte – teen täitsa eraldiseisva blogipostituse!

Ei pea vist kaua mõtlema, et otsustasin selle teise kasuks!

Ehk täiesti boonus – ekstra blogipostitus teile puhtalt sellest, milline nägi välja Alexi 27 eluaasta ja millised on tema plaanid, mõtted uueks eluaastaks, kus ei ole enam palju jäänud selleni, kus algusnumbriks oleks 3!

Aga nüüd Alexi kirjutiseni:

Enne uue eluaasta algust on paslik vaadata tagasi. Võin julgelt väita, et eluaasta numbriga 27 on olnud senistest kõige tegusam ja seda mitmel rindel:

  • Isiklikul tasandil: Eliisi pikk ootus sai läbi ja me kihlusime 😊
  • Kohtunikuna: Esimene aasta rahvusvaheline 3×3 kohtuniku A-litsentsi aasta ja uueks hooajaks litsentsi säilitamine, EM-i meeste finaali vilistamine ja kohtunikuna Olümpia kvalifikatsiooni meeste poolfinaali teenindamine.
  • Ettevõtluses: Täna võime Eliisiga julgelt öelda, et oleme väikest sorti kinnisvara ettevõtjad. Nimelt jõudis meie portfell 16 ühikuni. Ostsime oma esimese ärihoone, mis on suur samm meie ettevõtlus teekonnal.
  • Investeerimises: Oleme vähendanud üksik aktsiate osakaalu ja suurendanud indeksite osakaalu. Samuti oleme maksimaalselt ära kasutanud oma 2 ja 3 samba võimalused.
  • Tööalaselt: On olnud väga edukas aasta, mis on toonud endaga kaasa ka piisavas koguses väljakutseid ja õnnestumisi. Olen ennast ümbritsenud edukate inimestega, kelle pealt on palju õppida. Suur kummardus siinkohal Kaamose kolleegidele 😊

Mida toob aasta 28?

  • Aasta suurim sündmus on kindlasti pulmad, mida Eliis on eest vedanud ja mina järgi „sörkinud“. Siinkohal suur kummardus Eliisile, kes nii mõneski valdkonnas peab rohkem panustama, kuna Alex on jälle teisel pool maakera vilistamas 😊
  • Samuti olen Pariisi olümpia kohtunike „stand-by“ listis ehk on jätkuvalt teoreetiline võimalus oma üks suurimad unistusi ellu viia. See omakorda tähendab väga tihedat suve, kuna teen kaasa kogu ettevalmistuse olümpiaks ja see omakorda tähendab palju reisimist, treenimist kui ka teoreetiliste teadmiste täiendamist.
  • Ettevõtluses: oleme võtnud üheks suurimaks eesmärgiks oma kinnisvara portfelli finantside parema juhtimise ja kasumlikumaks muutmise. Samuti on meil plaanis mõned ostud, et kasv oleks ikka jätkuv.
  • Investeerimises: Ei midagi põnevat, kuna strateegia jääb samaks ehk maksimaalselt kasutame ära pensionisambad ja vabad vahendid suuname indeksitesse ja ettevõtlusesse.
  • Tööalaselt: Üheks suurimaks eesmärgiks on uue toote turule toomine. See on üpris suur väljakutse, et kogu protsessi käivitamine läheks võimalikult valutult. Loodetavasti varsti saab sellest rohkem rääkida.

Elu peab ka nautima!

Mina nõustun kahe käega kõigega, mis Alex siia kirja pani! Sel aastal võtame Alexi sünnipäeva vastu Norras, kus teeme veel viimase reisi vabade ja vallalistena*.

Sellega meenub muide meie esimene ühine notar, kus Alex oli segaduses, et miks ta peab kinnitama, et ta on vallaline. Mina siis seepeale naersin, et seaduse silmis oled sa nii vallaline, kui üldse olla saab. Aga vot, juba üsna-üsna varsti saab ka see „mure“ lahenduse!

Palju, palju õnne Alex ja rohkelt kordaminekuid uueks eluaastaks!

Jäta Kommentaar